Forumo administracija

Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down

Forumo administracija

Rašyti by Adriana Smith Hart on Antr. 17 01 2017 - 16:45

ADRIANA SMITH

Sveikučiai! Aš Goda, Godis ar Godoša kai kam patogiau ;D.Esu šio forumo įkūrėja. (na tai antras mano forumas po daugiau nei 8 metų pertraukos). Esu atsakinga už forumo tvarką bei grafikos darbus kas liečia forumo logitipus ir ikonas. Tiesiog mėgstu pažaist su PS programa, tad mielai pagelbėsiu su ikonomis. Esu linksma ir draugišką, tad nebijokit neįkasiu. Kilus klausimams, mielai visų išklausysiu ir padėsiu kuo galėsiu. Be manęs taip pat galite kreiptis ir į kitus forumo adminus (Peter, Angelique bei Aristea) 

under the sun

Peter Hart

Sveiki! Esu Einius,vienas iš forumo atsiradimo idėjos pradininkų. Itin draugiškas ir linksmas žmogus kuris bet kada padės. Jeigu reikia pagalbos ar turit kokių klausimų,o galbūt tam tikrų idėjų ar pageidavimų šiame forume,galit drąsiai kreiptis į mane. Pasistengsiu kuo greičiau pagelbėti,viskuom kuom tik galėsiu.

under the sun

Angelique Smith

Esu Ieva, viena iš forumo adminių. Esu paslaugi, nuoširdi asmenybė, kuri tikrai padės bet kokiais klausimais. Tad jei reiks namo ar temos, visada kreipkitės. Esu atsakinga ir už mafiją bei patekimą į šią grupuotę.

under the sun

ARISTEA DI PANFILO

Aloha! Esu Viktorija. Kartu su kitais mūsų šaunios komandos nariais kuriu bei prižiūriu šį forumą. Padedu ne tik palaikyti tvarką, bet ir šiek tiek iš techninės pusės. Taigi, jei kyla, kokių problemų ar neaiškumų, drąsiai kreipkitės. Pasistengsiu atsakyti, kaip galima greičiau, bei pagelbėti.

under the sun

I never knew you were the someone waiting for me 'Cause we were just kids
when we fell in love
Adriana Smith Hart
Contigo no le tengo miedo ni a la misma muerte

Pranešimų skaičius : 945
Vardas : Goda

Veikėjo aprašymas
Grupė: Pilietis

http://underthesun.forumotion.me

Atgal į viršų Go down

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų