Kavinė

Puslapis 13 1, 2, 3  Next

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down

Kavinė

Rašyti by Angelique Smith on Pir. 13 03 2017 - 18:29

I don't know what I need
They think I don't understand
You say I'm like the ice
I freeze
But I'm free
Angelique Smith
If I told you that I hated you. Would you go away?

Pranešimų skaičius : 522

Veikėjo aprašymas
Grupė: Pilietis

Atgal į viršų Go down

Re: Kavinė

Rašyti by Alec James Wayland on Tr. 11 10 2017 - 1:33

Alecas ieškojo veiklos todėl susitikti su drauge,jam pasirodė puiki mintis.Pakvietęs Moniką susitikti kavinėje ir šiai sutikus vaikinas nudžiugo. Atvykęs į sutartą vietą vaikinas prisėdo prie staliuko ir ėmė laukti,kada pasirodys mergina.

Alec James Wayland
Because I love you, I become better

Pranešimų skaičius : 630

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Monique Rhodes on Tr. 11 10 2017 - 1:47

Monika ne tiek ir daug žmonių Los Andžele pažinojo, turėjo va gal kelis normalius pažįstamus, tai Alec pasiūlius susitikti, nusprendė sutikti, ir su savo GTR privažiavo tą sutartą vietą aka kavinę Beverly Hills’e kurioje va kartais ir pati Rhodes apsilankydavo.
Prisiparkavusi aikštelėje, patraukė į kavinės vidų. Vos tik įžengė, apsižvalgė, ir užmačiusi draugą nužingsniavo link to staliuko.- labas.- nusijuokė netrukus prisėsdama laisvoj kėdėj, tada dar kart apsižvalgė ir vėl friendly žvilgsniu grįžo prie Alec.- Nuu tai kaip sekasi?

That’s the hardest part, you know?
In a society where everyone else’s opinions matter, putting yourself first is one of the hardest things for a woman to do. But you’ve got to do it, love. You have to grab your own life by the horns and trust your gut.
Monique Rhodes

Pranešimų skaičius : 436
Vardas : S

Veikėjo aprašymas
Grupė: Imigrantas

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Alec James Wayland on Tr. 11 10 2017 - 9:25

Padirodžius merginai Alecas nusušypsojo,-Labas ir tau ,-pasakė nuo galvos iki kojų nužvelgdamas merginą.Monica, kaip visada atrodė nuostabiai.
Prie jų tuoj pat prisistatė padavėja palikdama meniu anr stalo ir pasišalindama.
Paklaustas merginos kaip laikosi susimąstė,-Laikausi gan gerai. Darbuojuosi,pramogauju ir tiek. O kaip pati laikaisi?'-paklausė susidomėjąs

Alec James Wayland

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Monique Rhodes on Tr. 11 10 2017 - 15:35

Monika visada buvo madinga, stilinga, puiki, tai va ir labai gerai visada atrodė. Greičiausiai nei vienas žmogus nebūtų pasakęs, kad tokia cute asf mergina galėtų sukti kokias nors varkes gyvenime. Na o ką.. kažkaip suktis juk reikia.
Išklausiusi draugo išsamaus atsakymo, tik palinkčiojo galva nuoširdžiai nusišypsodama.- Kaip šaunu tada, kad viskas gerai.. Na, aš irgi gerai laikausi, o kaip čia kitaip gali dar būti.. Jau net spėjau priprasti prie to greito miesto ritmo.- kreivai šyptelėjo atsiversdama meniu. Va, kadangi Monika buvo marozo sesuo, tai turbūt jau jos genuose buvo iškart atsiversti limonadų skyrių, nes kažkaip valgyt ne taip ir norėjosi. Kelias sekundes bandė apsispręst tarp coca colos ir fantos, kol galiausiai, nusprendė pasirinkt pirmą variantą, ir kadangi čia kelias sekundes buvo tokia tyla, tai Moncė protingai nusprendė tą tylą nutraukti.- Bet tai seniai matytas kaip.. kažkur išvykęs buvai? - kilstelėjo antakį draugiškai pasidomėdama, neesmė, kad va ir pati per savo darbus negalėjo pastaruoju metu tiek daug laiko draugams skirti. Oh well.

In a society where everyone else’s opinions matter, putting yourself first is one of the hardest things for a woman to do. But you’ve got to do it, love. You have to grab your own life by the horns and trust your gut.
Monique Rhodes

Veikėjo aprašymas

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Alec James Wayland on Tr. 11 10 2017 - 19:26

Klausydamasis Monikos vaikinas vartė meniu. Svarstydamas ko labiau norėtų. ir ar tiks gers ar ir kažką užkas.
-Taip ritmas beprotiškas. Pats sukuosi ,kaip bitutė. Kuo užsiėmi dabar,-paklausė susidomėjęs,nes pats trumpam,kol ras naują vertą dėmesio darbelį buvo pristabdęs juodus reikaliukus.
Merginai pasakius,kad senai jį matė pavartė akis,- Kaltas. Darbas vienur,darbas ,kitur. Varžybos ,nes juk reikia apginti čempiono vardą.Plius juodi reikaliukai,supranti apie ką. Tad truputi paskendau tarp darbų. Tačiau dabar esu ,kiek laisvesnis,ir matysi dažniau,-pareiškė užtikrintai.
-Beje kaip tavo brolis molis,bėdų neprisišaukė?- paklausė,lyg tarp kitko. Nes buvo šitą apie jį girdėjęs,bet pirma norėjo sužinoti,ką žino Monica.
Tuo tarpu prie jų priėjo padavėja,vaikinas sau užsisakė kepsnį su bulvytėm fri ir kolos. Tuomet pasisuko į merginą,laukdama,kol ji užsisakys

Alec James Wayland

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Monique Rhodes on Tr. 11 10 2017 - 20:21

- Nu va aš irgi sukuosi visur.. Toks šiaip baisiai užimtas grafikas, bet kai darbo klausimais pati sau vadovauju, tai žinai.- gūžtelėjo pečiais žvilgtelėdama į ateinančią padavėją. Tai va, sekundę-kitą nutilo, užsisakė kolos, ir jau kai ta padavėja nuėjo, vėl žvilgtelėjo į savo draugelį.- Jeigu tik mano grafikas leis, tai jo, galėsim dar kada ateit čia, kolos išgert.- nusijuokė, o išgirdusi tą klausimą apie savo brolį, suraukė antakius ale rimtą rožą išmesdama.
- Nu ne molis jis. O šiaip gyvena linksmai taip kiek žinau, nu nebūtų mano brolis.- sulig tais žodžiais prisiminė Monika brolio paskutinį pasimatymą, kai jis merginai eglutę padovanojo, tai dabar tiek mažai trūko kad jinai čia pradėtų juoktis. Ech, nu tikras Romeo.

Monique Rhodes

Veikėjo aprašymas

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Alec James Wayland on Tr. 11 10 2017 - 20:39

-dalies darbo klausimais ir aš pats sau vadovauju,bet nevisais,-paaiškino merginai. pas jį buvo viskas,kiek sudėtingiau.
-O negalvojai,kada visko užraukti,ir pradėti švarų gyvenimą? Juk atsibos,kažkada galvoti,jog gali būti sučiupta,-paklausė merginos,gan rimtai,nes pačiam kartais kildavo tokių minčių.
-Ir žinoma galėsim,čia ar kažkur ,kitur,ne tik kolos,bet ir vyno,-pridūrė tamsiaplaukiai vaikinas.
Monikai pasakius,kad jos brolis ne molis nusijuokė,- Mano tai brolis šaunuolis,o tavo molis. Tokio dar paieškoti reikia. Jie tiesa,ką spauda rašo,tai prieš nosį turi aukso puodą,ir neiima. Suviliotą,tą turtingą lėlytę,kokia ten jos pavardė...,-pabandė atsiminti Monikos brolio panos pavardę,- ak taip Gordon,jo Gordon,-spragtelėjo pirštais,- Tačiau jei jis mąstys ne su galva ,o su neaišku kuo,tai ir liks ratų gale. Pusę valandos žvengė visas sporto klubas kuriame dirbi iš jo. Tad,kaip draugei sakau įkrėsk,jam truputi smegenų. Nes dar tau bėdos pridarys,ar kam nors kitam ir turės padėti galvą už tai,-pasakė užtikrintai žinodamas,kad su tokiais,kaip Romeo reikia atsargiai.

Alec James Wayland

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Monique Rhodes on Tr. 11 10 2017 - 21:04

Monika kartais pamąstydavo, kaip va būtų gyvenimas pasisukęs, jeigu nebūtų pakliuvusi į tą avariją, ir jeigu taip sau toliau būtų šokusi. Ar būtų kažką pasiekusi? Nu gal.. Bet kažkaip jai tiko ir dabartinė situacija, na ir kur čia netiks dabar.. priprato jau.
- Gal kažkada.. bet žinai, jeigu pastoviai galvočiau, kad būsiu sučiupta, tai gyvenčiau baimėje. O aš laiminga. Tai man tinka šita situacija, kurioje aš dabar gyvenu.- gūžtelėjo pečiais apsižvalgydama, bet va vėl žvilgsniu grįžo prie savo drg, kuris kaip tik tuo metu pradėjo varyt ant jos brolio. Nu nepatiko jai kai kas nors varydavo ant jos šeimos, ir tai visiškai normalu.. Va net norėjo dabar užvažiuot Alec per galvą, tipo draugiškai, nes negražu taip.
- Supranti kame esmė.. Mūsų šeimai turtai yra paskutinėje vietoje. Patys augome ne kažkokiam aukse, tai jam ta turtinga mergina nebent vienai nakčiai.- gūžtelėjo pečiais labai rimtu veidu viską išdėstydama.- Ai va, ir plius, pas jį tokių kaip Gordon pilna. Jeigu jis kada ieškotų kokios rimtos panos, tai jinai turėtų būt paprasta kaip keli dolcai. - šyptelėjo, o paskui dar pagrūmojo pirštu jam prieš veidą.- ir nevaryk ant mano brolio, nes žinok susimušim... šiaip ar taip, aš už savo šeimą, kaip ir už draugus, tai žinok, jeigu jam kas nutiktų, nu tai jau tada ir aš nieko nesibaiminčiau.- prisimerkė ale labai jau piktą primesdama, nes nu rimtai įsižeidė, kad jis čia varyt ant jos bratano pradėjo, bet kaip tik tuo metu padavėja atnešė jiems tuos gėrimus, tai Rhodes gurkštelėjo kolos ir nusiramino truputį. Nu kola visada padeda.

Monique Rhodes

Veikėjo aprašymas

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Alec James Wayland on Tr. 11 10 2017 - 21:37

Išgirdęs,kad mergina laiminga kilstelėjo antakį,- Ar tikrai laiminga? Nemanai,kad būtum laimingesnė jei šoktum? Juk tada tavo akys degė džiaugsmu,o dabar tokios liepsnelės nematau,-pasakė jai tiesą.
-kas tada nutiko,negi nėra jokios galimybės sugrįžti į šokių aikštelę?-paklausė užtikrintai,norėdamas sužinoti,kuo daugiau apie tuos įvykius.
-Neįsižeisk,bet augai asocialioje šeimoje. Kokie tėvai išvarytų savo vaiką. Jei kas būtų išvaręs mano brolį aš būčiau išėjęs paskui. Mano brolis manau taip pat. Už Jace,man nėra brangesnio žmogaus,nors jis ir būna kartais rakštis geroje vietoje. Augai sunkiomis sąlygomis. Todėl viską suprantu,kad esi ir tu ir Romeo,kitokie nei mes. ir gerai pažadu,daugiau ant jo nevaryti,-pasakė prižadėdamas Monikai ir gavęs savo kepsnį su bulvytėmis ėmė jį valgyti.
-Ir taip suprantu tave,dėl saviškio brolio ir aš nesivaldyčiau,-pasakė tiesą,Jace buvo,jam labai brangus,ne tik kraujo,bet ir sielos brolis.

Alec James Wayland

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Romeo Rhodes on Tr. 11 10 2017 - 21:50

Vat šituo Alec vaikinas nepasitikėjo, todėl vos systra pasakė, kad varys su juo susitikti tokia ir tokia valandą, Romei linktelėjo galvą ir staigiai pakilęs iš savo vietos, prasitarė jai, kad turi reikalų ir išėjo. Va šitas maroziukas nuvarė į humana, ten už centus nusipirko porą rūbų, kad galėtu sėdėti neatpažintas. Va tokią senamadišką kiepką nusipirko, dirbtinius ūsus ir kažkokį rudą paltą. Viską užsimaukšlinęs ant savęs, Rhodes dar iš kažkokios bobulytės pagriebė laikrašti ir nupėdino į ta kavine, kurioje turėjo po penkiolikos minučių susitikti Moncė su Alecu. Susiradęs laisvą staliuką, jis prie jo prisėdo ir užsidengė laikraščiu, prieš tai jame pasidarydamas dvi skyles, kad galėtu viską stebėti paslapčiomis. Va atėjus pagaliau tam krasavicai ir pagaliau pasirodžius Moncei - Romeo apsidžiaugė, kad jie sėdėjo priešais jo staliuką, tad galėjo viską aiškiai girdėti. Ir kuomet tas pavainikas pradėjo stumt ant Romkos, krč vos laikėsi nepratrūkęs. Bet vos tas pienburnis pavadino jo šeimą asociale ir dar palietė seseriai skaudžią temą, kaip mat sugniaužęs kumščius atsistojo ir nusiplėšęs dirbtinus ūsus priėjo prie jų stalelio,- Tu blet pajiechal ką čia šneki lox jibani???,- piktai prabilo šis. Pasimušti nebijojo, nes tas marozas gatvės vaikis buvo, ne vieną diržą iš kun fu turėjo ir šiaip mokėjo įvairiausių kovos menų, tad šitą atlėpausi vienu smūgiu galėjo patiesti,- kas tau ble čia molis yra, tu molis? Nori tuoj tau snuki išminkinsiu asile tu,- kiek pasitraukęs, Romka jau kumščius atsatė,- tau čia ble ne šuns papą laižyt, su Monce kartu mes iš tavęs tuščią balą paliksim.

homesick

Romeo Rhodes

Pranešimų skaičius : 77
Vardas : vizgio fanė

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Monique Rhodes on Tr. 11 10 2017 - 22:05

Monika jau žiojosi kažką sakyt, bet nutilo nes kažkaip sad pasidarė, kai jos šitas drg pradėjo ant praeities nuoskaudų lipti. O dar ir tas 'priminimas' apie jos šeimą. Nu blemba, tikrai too much. Turbūt būtų pabėgus jinai iš čia, nes nu nemėgo tokiom temom kalbėt, bet va, nuo kažkokio staliuko, iš už stovėjusio fikuso pasirodė jos brolis. Išpūtusi akis suspaudė lūpas į vieną liniją, kad nepradėtų juoktis, nes nu nebuvo pratus prie jo tokių 'scenų', bet šiaip gal va ir gerai, gi negražu taip už akių ant žmogaus varyt.
- Romka, ką čia darai? - paklapsėjo blakstienom apsimesdama, kad nesupranta, kas čia db vyksta, tai pakilo iš savo vietos iškart, prieš tai kolą išgerdama, nes gi reikėjo energijos, jeigu jie čia pradėtų šokinėt vienas ant kito. - Nesimuškit, čia skanūs blynai su vyšnių uogiene, paskui dar neįleis kitą kartą.. - patempė lūpą sad feisą išmesdama, net apsižvalgė, ar čia kartais kokia apsauga neatvaro, bet nu for now, buvo saugu, ir šiaip, kol jie čia nieko blogo nedarė, tai viskas buvo tvarkoj.

Monique Rhodes

Veikėjo aprašymas

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Enrique Fonseca on Tr. 11 10 2017 - 22:38

Tai va buvo visai nieko tokia diena, tai kažkaip Enrikė beslampinėdamas gatvėm prieš darbą pagalvojo, kad ne prošal į kokia kavinę būtų užsukt ir kokios kavutės išsinešimui nusipirkti. Dar va eidamas rašė Monikai sms, gal ir ji norės palaikyti jam kompanija. Tai va jis jau norėjo siųsti ta sms merginai, kai staiga nugirdo kažką tai labai šaukiant. Fonseca mikliai atsisuko ir nustebo ten pamatęs Monce su dviem čiūveliais. Nu vienas toki ryškiai nešė į marozą, tad kažkaip ir pagalvojo kad ten bus jos garsusis brolis su tuo savo firminių poelgiu padovanoti nykštukinę eglutę merginai. Net dabar šis juokėsi mintyse iš tos baikos.
Žodžiu numojęs ranka į ta kavą, tasai priėjo prie jų trijų.
- Gera diena gerieji žmonės - kreipėsi jis juos ir išmetė ta savo firminį smailą, tada priėjęs prie savo merginos pabučiavo jai į lūpas , kad tam kažkokiam būtų aišku jog nelystu čia jis prie jo panos, nes kitaip ir sprandą dar nusuks, kai kokiam gaidžiui.
- Tai kokius čia vėjus vaikai keliat, aa? - užklausė taip random jisai.

Enrique Fonseca
If you tell the truth, you don't have to remember anything

Pranešimų skaičius : 275
Vardas : Labai gražus

Veikėjo aprašymas

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Alec James Wayland on Tr. 11 10 2017 - 23:49

Pasirodžius Romeo nusijuokė. vaikinas visą laiką jį matė,juk jo maskuotė buvo išties kvaila.
-Atvėsk,ir po galais gerbk savo seserį. Aš ramiai su ja sėdžiu geriu kolą,o tu čia rėkauji. Nori,kad padavėja apsaugą iškviestų?-pasakė kuo ramiausiai,net nekėtindamas su juo muštis. Nors žinojo,kad tokį lengvai patiestų.Ne su tokiais susitvarkydavo.
-Aš ir neketinu muštis,čia skanūs,ne tik blynai,bet ir kepsniai. Todėl Romeo atvėsk ir susirask savo Džiulijata,-paprašė jo gražiuoju,kai pasirodė Dar ir Monikos vaikinas.
-Labas gerasis žmogau. Aš ramus,o štai jis šakojasi. Pasikviečiau Moniką ,nes noriu jai padėti ir žinau,kaip. Tačiau jei jos brolis rėkaus nieko nebus. Juk norėtum,kad ji vėl šoktų?-paklausė Enrikės. Žinodamas,kad gali Moniką sugrąžinti į šokių aikštelę.

Alec James Wayland

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Romeo Rhodes on Kv. 12 10 2017 - 0:00

- Aš tai gerbiu savo seserį, tai tu čia skaudžias temas lieti, gaidy,- pasako kaip reikalas susinervinęs, nes nu toks pienburnis pradeda čia kažkokias nesąmonęs reikšti, tarsi vaidindamas kažkokie šventuoli. Šitam debilui prabilus apie Džiulijetą, jis padarė didžiuaisą klaidą savo gyvenime. Niekas nedrįs šaipytis iš Romkos vardo, ir jo sesers,- Jau susiradau,- sarkaztiškai pasako ir žiebia tam avigalviui tiesiai į akį,- žiūrėk Džiulijeta, padarysiu tau permamentini makiažą,- mirkteli akimi ir sugriebęs jį už atlapų numeta ant žemės, bei iš kojos spiria tiesiai į saulutės raizginį. Žmonės aplinkui kaip mat susžvalgę ėmė stebėti šį mini spektaklį,- Nori aš tau plastinę operaciją blyn padarysiu. Dar pabandyk nx bent į mano sesę žvilgtelėti, atsidursi invalido vežymėlyje,- dar gerą skreplį spjauna anam į veidą, nes padūgnė buvo to vertas,- vaidina jis čia kažkoki didvyrį, eik savo pinigų kur nors kitur laidyti, nes pasigausiu blt visą savo gaują atsivesiu,- grąsinančiai pasako, kuomet išvydęs kaip supranta sesers vaikiną, tik nusišypsi pastarąjam ir priėjęs jam paspaudžią ranką,- zdrf, aš Romka, Moncės bratanas. Daug pasakojo apie tave, malačius pasirodei, galėsim kada eit semkių pagliaudyt. Bet pirmą man reikia su šituo asilu susitvarkyt,- dar pasišypso o tuomet pažiūri į apačią, kur dar gulėjo tas supermenas matai.

homesick

Romeo Rhodes

Pranešimų skaičius : 77
Vardas : vizgio fanė

Atgal į viršų Go down

Puslapis 13 1, 2, 3  Next

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų

- Similar topics